Straipsnių paieška DB „KTU mokslo publikacijos“

Universitetų ir institutų mokslo publikacijų duomenų bazėse atsispindi konkrečių ugdymo institucijų darbuotojų mokslinės veiklos rezultatai.  Mokslinių publikacijų duomenų bazėje registruojami institucijos mokslininkų moksliniai straipsniai, išspausdinti užsienio ir Lietuvos periodiniuose moksliniuose leidiniuose, kituose recenzuojamuose žurnaluose, konferencijų medžiagoje, tezėse ir kt. Taip registruojamos monografijos, studijų vadovėliai, mokomosios knygos, žodynai, žinynai, enciklopedijos bei kita mokslinė literatūra.

Bazė sukurta bibliotekos katalogo programinės įrangos aplinkoje, todėl apie paieškos rūšis, galimybę bei rezultatų tvarkymo būdus galite rasti temoje Leidinių paieška bibliotekos kataloge.

Mokslo publikacijų duomenų bazėje galima rasti tik bibliografinę informaciją, t. y. leidinio, straipsnio antraštę, autorius, leidimo duomenis, metus, puslapius, straipsnio referatą ir kt. Jeigu leidinys turi laisvą prieigą internete ir ji pateikta, tada galima peržiūrėti visatekstį straipsnį. Šios bazės dėka galima susirasti mokslinius straipsnius reikalinga tematika, surasti norimo autoriaus mokslinius darbus ir kt.

Prieiga prie visateksčių straipsnių, jų paieška bibliotekoje

Jeigu detalaus įrašo formate yra aktyvi nuoroda Straipsnis (laisva prieiga), tada galima patekti į visatekstį straipsnį. 

 

Jeigu nėra prieigos internete į visatekstį straipsnį, tada bibliotekos kataloge pagal leidinio pavadinimą reikia surasti leidinį ir jame ieškoti mus dominančio straipsnio. Norint patekti į bibliotekos katalogą, reikia pasirinkti meniu nuorodą Ištekliai , pvz. KTU BIBLIOTEKOS KATALOGAS

Pasirinkus Ištekliai galima patekti ne tik į savo bibliotekoje esamus e.katalogus, bet ir į kitų bibliotekų e.katalogus.

Jeigu bibliotekos kataloge leidinio neradote, tada straipsnio ieškokite pagal sistemos numerį.

Prisijunkite prie KTU bibliotekoje rengiamos duomenų bazės "KTU darbuotojų mokslinės publikacijos“

 

Straipsnių galite ieškoti pagal reikšminį žodį, autorių, antraštę, skelbimo duomenis, dalyką, ir kt. Žodžius geriausiai įvesti mažosiosmis raidėmis. Jūs galite naudoti loginius operatorius AND, OR, NOT.
Norint išrinkti panašius paieškos terminus, pasirinkite Taip prie Gretutiniai žodžiai.