Engineering Village informacijos paieškos sistema

 

Engineering Village paieškos sistema siūlo kokybiškus informacijos šaltinius informacijos specialistams, profesionalams, mokslininkams iš technologijos ir fizinių mokslo krypčių.

Prieiga prie Inspec, Compendex, US Patents,  EP Patents duomenų bazių galima iš įvairių informacinių paieškos tarnybų. Čia pateikta šių duomenų bazių prieiga per  Engineering Village informacijos paieškos sistemą.

Inspec - referatinė duomenų bazė, kurią sudaro referatai ir rodyklės iš fizinių ir technologijos mokslo leidinių. Bazė apima fiziką, elektros inžineriją, elektroniką, komunikacijas, valdymo, mechanikos inžineriją, kompiuterius, informacines technologijas ir kt. mokslus. Be išvardintų mokslo sričių bazėje galima rasti informaciją iš giminingų mokslų tokių kaip medžiagų mokslas, okeanografija, atomo inžinerija, geofizika, biomedicinos inžinerija ir kt. Bazėje per 8 milijonai įrašų iš 3 500 žurnalų, 1 500 konferencijos medžiagos bei įrašai iš knygų, disertacijų, ataskaitų.

Compendex   - inžinerinės literatūros referatinė duomenų bazė. Joje patalpinta virš 8 milijonų įrašų nuo 1969 m. Bazė apima daugiau kaip 175 inžinerijos disciplinas: atomo inžineriją, bioinžineriją, transportą, chemijos inžineriją, šviesos ir optikos technologiją, žemės ūkio inžineriją, maisto technologiją kompiuteriją, taikomąją fiziką, elektroniką ir telekomunikaciją, valdymą, mechaniką, medžiagų mokslą, aviaciją ir t.t.

US Patents Jungtinių Amerikos Valstijų patentai nuo 2001 m. iki dabar.

EP Patents – 22 Europos šalių patentai nuo 1978 m. iki dabar.