Paieškos rezultatai ir jų tvarkymas

Results Manager aplinkos funkcijų dėka galima paieškos rezultatus peržiūrėti, persiųsti e. paštu, atsispausdinti, išsisaugoti į bibliografinių nuorodų rengimo programą (RIS, EndNote, ProCite, Reference Manager) ar į katalogą, pagal pasirinktus formatus. Taip pat galima pažymėti visus rezultatus (Select all on page), arba nurodyti nuo kurio įrašo pažymėti iki kurio (Select range: 1 to 3), nuimti visus pažymėjimus (Clear all on page, Clear all selections). Rezultatus dar galima patikslinti (lango dešinėje pusėje), pagal pateiktus požymius: autorių, metus, kalbą, dokumento tipą ir kt. Pažymėjus norimus paieškos tikslinimo požymius, pvz, pasirinkus naujus autorius, pasirinkti Include ir  paieška bus atlikta su naujais autoriais.

Paieškos rezultatuose galima rasti nuorodas į visateksčius tekstus . Jeigu bibliotekoje prenumeruojamos duomenų bazes, kuriose yra siūlomas straipsnis, tada galima perskaityti visatekstį straipsnį. Kitais atvejais galima rasti tik straipsnio santrauką  ir pasiūlymą straipsnį nusipirkti.

Asmeninė aplinka

Norint susikurti asmeninę aplinką ir pasinaudoti jos paslaugomis reikia prisiregistruoti. Tai galima atlikti pasirinkus My Profile ir užpildyti pateiktus laukus. Užsiregistravę vartotojai gali peržiūrėti, atnaujinti išsaugotas paieškas, užsisakyti informavimo paslaugas My Alerts . Asmeninė aplinka leidžia sukurti katalogus, juose išsaugoti paieškos rezultatus, peržiūrėti, atsirinkti, tvarkyti: pervardinti, ištrinti ir kt. Galima redaguoti, panaikinti savo aplinką.

Paieškos istorija

Paieškos istorijoje galima rasti paprastos, greitos, ekspertų ir tezauro terminų (Easy, Quick, Expert, Thesaurus) atliktų paieškų  istorijas. Paieškos istorijos aplinkoje galima atlikti paieškas kombinuojant vieną rezultatą su kitu. Paieškos istorijos lange galima užsisakyti pagal atliktą paiešką elektroniniu paštu informavimo paslaugą E-mail Alert. Tam reikėtų pažymėti norimą paiešką ir į e. paštu bus gaunama naujausia informacija ta tema.